ZOSTAŃ TRASOWICZEM


Co roku Trasowicze Zwolnionych z Teorii odwiedzają szkoły w całej Polsce i opowiadają uczniom, dlaczego warto ZWOLNIĆ SIĘ Z TEORII i zrobić z nami swój własny projekt społeczny. Trasowiczem może zostać każdy finalista, który chce razem z nami szerzyć idee Zwolnionych i mieć swój realny wkład w sukces kolejnej edycji olimpiady. Jeśli chcesz inspirować innych do działania i nie boisz się wyzwań - zostań Trasowiczem!

By przygotować Cię do tej roli, zaprosimy Cię na profesjonalne szkolenie przeznaczone wyłącznie dla uczestników Trasy. Pod okiem ekspertów nauczysz się, jak profesjonalnie przemawiać.

Trasa to bardzo ważna misja dla sukcesu Zwolnionych z Teorii, dlatego angażuje się w nią bezpośrednio cały zespół Zwolnionych z zarządem fundacji na czele. To super przygoda, na którą czekamy cały rok!

Po ukończeniu swojego drugiego projektu w ramach Zwolnionych wiedziałem, że chcę spróbować czegoś nowego. Gdy okazało się, że zakwalifikowałem się do bycia Trasowiczem, skakałem z radości! Dzięki uczestnictwie w Trasie poznałem super ludzi, z którymi mam kontakt do dzisiaj - nie mówię tylko o innych Trasowiczach, ale też o osobach, do których mówiłem. Gdy dodamy do tego super szkolenie z Public Speakingu, zwiedzanie Polski i zarażanie magentową magią kolejnych osób wychodzi, że Trasa to totalny MUST HAVE dla każdego członka Społeczności ZWZT.

Mateusz Bugajak