ZOSTAŃ MENTOREM


Czujesz niedosyt po zrealizowaniu własnego projektu? Chcesz działać dalej w gronie zmotywowanej społeczności? Lubisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi? Jeżeli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś “tak”, to nie zwlekaj i zgłoś się na Mentora projektów! Mentorem może zostać każda osoba, która zrealizowała swój projekt w Zwolnionych z Teorii.

Każdy Mentor jest przez nas przygotowany do pełnienia swojej roli podczas szkoleń i zjazdów. Doświadczenie, które już masz, pomoże projektom w zbliżającej się edycji w zrealizowaniu swoich pomysłów. Twoja pomoc będzie miała nieoceniony wpływ na przyszłość niejednego zespołu projektowego.

Dołącz i przekonaj się jak wygląda Olimpiada z perspektywy organizatora. Stworzymy razem zgraną ekipę z całej Polski!

Bycie Mentorką pokazało mi jak niezwykłe jest pomaganie ludziom, którzy pragną nieść pomoc innym i osiągać naprawdę wielkie rzeczy! Wiąże się to oczywiście z pracą, która nie zawsze bywa najłatwiejsza, jednak wdzięczność mentorowanych jest czymś nie do opisania, a duma z ich osiągnięć jest warta każdej poświęconej im minuty. Dzięki byciu Mentorem, poznałam wiele wspaniałych osób z niecodziennymi zainteresowaniami i pomysłem na swoją przyszłość, chcących brać sprawy w swoje ręce, kreować swoje otoczenie oraz rzeczywistość, aby zmieniać ją na lepsze. Bycie Mentorem jest naprawdę super!

Gabriela Wydra