NAUCZYCIELE

ZWOLNIENI Z TEORII

To grupa wyjątkowych nauczycieli, którzy przez cały rok szkolili się i motywowali, by jak najlepiej wspierać swoich ucznióww projektach społecznych i nie tylko!

TO WY I WASI UCZNIOWIE 
TWORZYCIE OLIMPIADĘ
ZWOLNIENI Z TEORII

Nie było jeszcze wyników, ale już wygraliśmy! Skoro młodzi ludzie mówią, że: "motywatorem nie jest wygrana, ale realna zmiana, którą wprowadzimy w społeczeństwie" - jestem spokojna o przyszłość.

Aneta Korycińska
nauczycielka I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie

TO WY I WASI UCZNIOWIE 
TWORZYCIE OLIMPIADĘ
ZWOLNIENI Z TEORII

Dołączenie do Zwolnionych z Teorii dało mi szansę wzięcia udziału w szkoleniach, dzięki którym nauczyłam się budować lepsze relacje z uczniami oraz zdobyłam umiejętności, które mogą pomóc moim uczniom nabywać praktyczne kompetencje.

Katarzyna Hajduk
nauczycielka w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy

TO WY I WASI UCZNIOWIE 
TWORZYCIE OLIMPIADĘ
ZWOLNIENI Z TEORII

Grupa Nauczyciele Zwolnieni z Teorii to wspaniała inicjatywa , która pozwoliła mi poznać mnóstwo wspaniałych nauczycieli, z którymi utrzymuję kontakt do dzisiaj, uczestniczyć w kursach i szkoleniach, wymieniać się doświadczeniami. 

Izabella Radziuk-Śliwińska
nauczycielka w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni

TO WY I WASI UCZNIOWIE 
TWORZYCIE OLIMPIADĘ
ZWOLNIENI Z TEORII

Fajna relacja, wspólna wymiana poglądów, drobne sukcesy, czy przy pozyskaniu partnera, czy wpływie każdej złotówki na konto zbiórki dawały nam ogromną siłę, a myśli jakie przychodziły nam wówczas do głowy mówiły tylko jedno: "super, to działa !". Mimo przeszkód i pandemii, chęć niesienia pomocy innym, realizacji jak i rozwoju zwyciężyła.

Monika Skwarek
nauczycielka w Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku

Dołącz do grona Nauczycieli Zwolnieni z Teorii, którzy edukują przez praktykę

To grupa nauczycieli ze szkół średnich, którzy rozwijają się i wspierają naukę metodą projektową. Urozmaicają oni tradycyjny program nauczania o realizację przez ich uczniów własnych projektów społecznych przeprowadzanych w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

NAsza społeczność

Wspólnie tworzyliśmy VII edycję Zwolnionych z Teorii, więc wspólnie stwórzmy też jej podsumowanie! Zamieszczamy poniżej wasze wspomnienia ze szkolnej społeczności - nauczycielu pokaż jak dumny jesteś z uczniów, uczniu podziękuj swojemu nauczycielowi. Dodaj link do naszego profilu na Instagramie lub Facebooku!